Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spóła z o.o.

Jesteśmy dumni z każdej naszej inwestycji. Już na etapie projektowania czuwamy nad każdym szczegółem, dopracowujemy je - i - są tego efekty. Nasze budynki, nasze mieszkania budujemy solidnie. Stawiamy na jakość i wysoki standard wykonania. Zawsze pamiętamy o przystępnej cenie.

Zrealizowaliśmy szereg inwestycji w Kołobrzegu. Część budowaliśmy od podstaw, część była przez nas adaptowana na mieszkania. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Klienci nam ufają.

Zdjęcie jednej z naszych inwestycji

Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać. Mieszkania projektujemy tak, jak sami chcielibyśmy je urządzać. Dbamy o to, by nasze dzieci spędzały czas na specjalnie zaprojektowanych dla nich, bezpiecznych placach zabaw przed naszymi budynkami. W pobliżu naszych osiedli zawsze są szkoły, apteki, sklepy - dbamy o najlepsze lokalizacje dla naszych inwestycji. 

Przypomnijmy kamień milowy w historii polskiego budownictwa społecznego: nasza firma była pierwszą w kraju, która nie czekając na skromne środki z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, przekonała banki, że warto inwestować w budownictwo społeczne. Pierwsi w kraju zbudowaliśmy budynek mieszkalny z kredytu komercyjnego.